pondelok 13. augusta 2012

Tiger Woods v tureckom Beleku

Turkish Airways World Golf Final v Beleku sa zúčastní i Tiger Woods. Turnament partí medzi najprestížnejšie turnaje na svete s rozpočtom vyše 5,3 mil. dolárov. Víťaz z toho získa 1,5mil.$ a "runner-up" na druhom mieste 1 milión. Okrem Tiger Woodsa sa turnaja zúčastnia i iný hráči svetového formátu - Rory Mcllroy, Luke Donald, Lee Westwood, Justin Rose, Charl Schwartzel, Webb Simpson a Hunter Majan.

Turnaj sa odohraje 9. - 12. októbra 2012 v Beleku, jednej z najatraktívnejších golfových oblastí Európy. Účasť Tiger Woodsa prispeje k propagácii vyše 10 golfových ihrísk v Beleku a očakáva sa tiež uzavretie dohody o sponzorstve Woodsa Tureckými Aerolíniami. Turkish Airlines už sponzorujú niekoľko špičkových športovcov ako Kobe Bryant a Caroline Wozniacki alebo futbalové kluby FC Barcelona a Manchester United. V októbri 2012 uvidíme, či sa k nim pridá i Tiger Woods. (Originál článku na: http://alturl.com/3sfs4 ).

Z našej ponuky golfových nehnuteľností v Beleku vyberáme luxusné vily škandinávskeho dizajnu len 700m od golfového ihriska. Vily majú štedrých 255m2 a súkromný pozemok 450m2 s bazénom. Táto golfová vila má 4 spálne, 3 kúpeľne (2 z toho s perličkovou vaňou) a jednu toaletu pre hostí, súkromnú terasu pri bazéne, 2 balkóny a priestrannú strešnú terasu na 2. poschodí o výmere 40 m2. Navyše máte v hlavnej spálni oddelený šatník, z jednej z kúpeľní na 1. poschodí vstup do sauny. 

Vila je už zariadená kuchynskou linkou, bielou elektronikou, 5 klimatizáciami, zariadenými kúpeľňami, 2 z toho s perličkovou vaňou, hotovou saunou, sieťkami proti komárom a roletami na oknách a bezpečnostnými vstupnými dverami. Cena už od 259,000€. 


V ponuke máme omnoho viac golfových apartmánov a víl v Beleku. Niekoľko ďalších ponúk si pozrite na našej stránke alebo stačí zaslať vaše požiadavky na gabriela@idealrealestate.com.tr a obratom vás budeme kontaktovať.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára