utorok 17. augusta 2010

Prečo kúpiť nehnuteľnosť v Turecku.Pokiaľ uvažujete nad kúpou nehnuteľnosti v zahraničí, určite by ste nemali zavrhnúť Turecko ako jednu z možností. Pre väčšinu západoeurópskych krajín je Turecko už roky nie len dovolenkovou destináciou, ale aj výhodným investičným prostredím a druhým domovom. Pýtate sa prečo Turecko? Ak Turecko vidíte ako krajinu nerozvinutú, chudobnú, ktorá nemá čo ponúknuť, určite ste ju ešte nenavštívili. Prečítajte si nasledujúci príspevok a zistíte, že Turecko má veľa čo ponúknuť na realitnom trhu čo sa týka luxusu, kvalitných projektov, prvotriednych služieb a moderného dizajnu.


Tu je niekoľko dôvodov, ktoré robia z Turecka atraktívnu krajinu pre kúpu nehnuteľnosti:
  •          Turecko je rozvíjajúcim sa trhom s vysokým potenciálom zhodnotenia nehnuteľností.  Ako sa zvyšuje dopyt po realitách v Turecku, tak sa zvyšuje ich hodnota. To je dôvodom, prečo Turecko v súčasnosti patrí medzi top krajiny z hľadiska kúpy nehnuteľnosti.
  •          Turecko stále ponúka nehnuteľnosti za rozumné ceny v porovnaní s tradičnými zahraničnými trhmi ako sú napr. Španielsko alebo Portugalsko.
  •          Turecko je ľahko dostupné z väčšiny európskych krajín počas celého roka. Stačí 2 – 4 hodinový pohodlný let a môžete byť vo vašom druhom domove pri mori.
  •          Kvalita výstavby v Turecku sa prispôsobila vysokému európskemu štandardu, ktorý uspokojí aj najnáročnejších klientov.
  •          Nižšie náklady na život, vyššia životná úroveň. V Turecku sú náklady na život nižšie ako v mnohých európskych krajinách, čo znamená, že za vaše peniaze dostanete viac a môžete si teda dovoliť vyšší životný štandard.
  •          Pokiaľ vidíte kúpu nehnuteľnosti v Turecku predovšetkým ako investíciu, musíte brať do úvahy, že Turecko má jednu z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich ekonomík vo svete. Aj v súčasnej kríze patrí medzi krajiny s najstabilnejšou a sebestačnou ekonomikou. Podľa niektorých ekonómov je dokonca možné, že za tak krátky čas ako najbližších 10 rokov predbehne Turecko aj nemeckú ekonomiku.
  •         Moderná infraštruktúra v pobrežných oblastiach aj vnútrozemí. Kvalitná sieť ciest a diaľníc rovnako ako verejnej dopravy umožňuje pohodlné cestovanie v rámci krajiny.
  •          Garancia 300 slnečných dní v roku. Na pobreží Stredozemného mora si môžete vďaka špeciálnym  klimatickým podmienkam užívať dlhé teplé letá a mierne zimy. 
  •     Vysoko-kvalitné novostavby v blízkosti plnej občianskej vybavenosti ako napr. pošty, bánk, obchodov, reštaurácií a podobne.
  •     Bohaté dedičstvo každého druhu. Nespočetné historické pamiatky, prírodné pozoruhodnosti, chránené parky, nádherné pláže, nedotknuté horské rezorty, pozoruhodná kultúra, pohostinný ľudia, jedinečná kuchyňa  a oveľa viac, čo vám môže ponúknuť Turecko a Alanya. 

Ak si chcete prezrieť konkrétne ponuky luxusných nehnuteľností v Turecku, kliknite na www.tureckoreality.sk .

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára